Otevírací doba Po - Pá 7:00 - 11:00, 12:00 - 15:00
Zavolejte nám +420 495 493 036 +420 605 066 321
Email info@tiskarnajanata.cz

Novoročenky

NOVOROČENKY PF 2021 = KRÁSNÁ VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

Dovolte nám, abychom Vám nabídli kolekci novoročních přání.

Rozhodujete se o výběru správných novoročenek? Nabízíme Vám naši nejnovější kolekci vánočních a novoročních blahopřání na zimu 2020 a Nový rok 2021. Novoročenky od nás je skvělá forma jak poděkovat svým obchodním partnerům za spolupráci i přání do nového roku, či svým blízkým popřát vánoční svátky plné pohody a radosti.

V nabídce jsou kartičky i otevírací novoročenky zhotoveny na speciálních grafických papírech s kombinovanými technologiemi tisku digitálního, klasického a ražby. Samozřejmostí je dotisk textu, loga, názvu firmy, případně podpisu pracovníků podle Vašeho přání.

Možnosti objednání přání a blahopřání:

– výběr přímo z našich katalogů v provozovně

nebo na stránkách http://www.katalogpf.cz

– minimální odběr 25 ks od jednoho vzoru

– s naším předtištěným textem

– vlastní text, logo, případně podpisy

Dovolujeme si Vás pozvat ke zhlédnutí naší nabídky novoročních přání PF 2020. Budeme potěšeni, jestliže si některou novoročenku pro přání Vašim obchodním partnerům a blízkým z naší nabídky vyberete.

                 Jsme tu pro Vás …

                                                        Tiskárna Janata s.r.o., Čs. armády 8, Nový Bydžov          

Tel.: 495 493 036             Mob.: 605 066 321                E-mail: tisk.nb@tiscali.cz, tisk.janata@tiscali.cz

Zanechte dobrý dojem

Jestliže chcete udělat dojem například na vašeho obchodního partnera nebo blízkého přítele, možná právě pro vás budou vhodná novoroční přání. I když o tom spousta lidí pochybuje, i v dnešní době mají tyto záležitosti svá opodstatnění. Je to způsob, jak vyjádřit úctu k druhému a zároveň ho potěšit. Právě díky moderní době, ve které žijeme, nikdo nebude takové přání očekávat, a tak je skvělým nápadem, když ostatní překvapíte krásnou novoročenkou.

Samotný výběr novoročenky je ale to nejdůležitější, co byste měli udělat. Je mnoho druhů, ze kterých můžete vybírat, a proto bude někdy těžké vybrat to nejlepší. Hlavní ale je, aby dané přání bylo poslané od srdce a mělo jen ty nejlepší úmysly. Jen tak totiž budete mít jistotu, že takzvaná novoročenka zajistí svůj účel.

Mnoho různých druhů

Při výběru záleží jen a pouze na vašem vkusu. Je ale dobré brát v potaz také vážnost daného přání. Svému příbuznému pošlete totiž určitě jinou novoročenku, než například váženému obchodnímu partnerovi. Naše firma zajišťuje výrobu krásných přání, která nabízejí mnoho vzhledů. Můžete mezi těmito druhy najít jak obyčejné a jednoduché varianty, tak složitější či různé zajímavé produkty, které určitě potěší.

Důvody, proč poslat novoročenku:

  • Projevíte úctu
  • Mile překvapíte
  • Zanecháte dobrý dojem
  • Zůstanete v paměti dané osobě